AGENDA 2017 - 2018

Wintercompetitie 2017-2018
1 zaterdag 28 oktober 2017 7.00  -  12.30 Boterdiep  Bedum  of Winschoterdiep Groningen
2 zaterdag 4 november 2017 7.30  -  12.30 Oud Winschoterdiep
3 zaterdag 18 november 2017 7.30  -  12.30 Winschoterhaven
4 zaterdag 2 december 2017 7.30  -  12.30 Boertangerkanaal
5 zaterdag 23 december 2017 7.30  -  12.30 Zijtakken Winschoterdiep Waterhuizen Patje
6 zaterdag 6 januari 2018 7.30  -  12.30 Winschoterhaven
7 zaterdag 27 januari 2018  7.30  -  12.30 Haven Slochteren of Winschoten
8 zaterdag 17 februari 2018 7.30  -  12.30 Winschoterdiep Groningen
9 zaterdag 3 maart 2018 7.30  -  12.30 Gideon
10 zaterdag 24 maart 2018 7.00  -  12.30 Ruiten a kanaal Veelerveen
Wintercompetitie 2018-2019
1   7.00  -  12.30  
2   7.00  -  12.30  
3   7.30  -  12.30  
4   7.30  -  12.30  
5   7.30  -  12.30  
Zomercompetitie 2018
1 Za 7 april 2018 7.00  -  12.30 Blt Rendering
2 Za 21 april 2018 6.00  -  12.30 Pekel A Oude schans Ganzenust
3 Za 5 mei 2018 6.00  -  12.30 Kvm Stadskanaal Rendering
4 Za 19 mei 2018 6.00  -  12.30 Ganzedijk Ganzenust
5 Za 2 juni 2018 6.00  -  12.30 Eemskanaal Woltersum Rendering
6 Za 16 juni 2018 6.00  -  12.30 Kvm Musselkanaal Ganzenust
7 Za 23 juni 2018 6.00  -  12.30 Oosterhornkanaal Rendering
8 Za 14 juli 2018 6.00  -  12.30 Winschoterdiep Scheemda Ganzenust
9 Za 28 juli 2018 6.00  -  12.30 Damsterdiep Appingedam Rendering
10 Za 18 augustus 2018 6.00  -  12.30 Mussel A Harpel Ganzenust
11 Za 1 september 2018 6.30  -  12.30 Winschoterdiep Gideon Rendering
12 Za 22 september 2018 6.30  -  12.30 Van Hoorn  Zwarte meer of Noord Willemskanaal Rendering
13 Za 6 oktober 2018 7.00  -  12.30 Winschoterdiep of Ruiten A kanaal Ganzenust
55 + competitie 2018
1 Ma 23 april 2018 9.00 Zuidveld
2 Ma 7 mei 2018 9.00 Blt - Sluis 1
3 Ma 28 mei 2018 9.00 Kvm - Musselkanaal
4 Ma 11 juni 2018 9.00 Winschoterdiep Scheemda
5 Ma 18 juni 2018 9.00 Blt  - Rhederbrug
6 Ma 25 juni 2018 9.00 Kvm Stadskanaal
7 Ma 9 juli 2018 9.00 Scheve klap
8 Ma 23 juli 2018 9.00 Mussel a Veelerveen
9 Ma 13 augustus 2018 9.00 Winschoterdiep Scheemda
10 Ma 20 augustus 2018 9.00 Schaaphok Slochteren
11 Ma 27 augustus 2018 9.00 Kvm Stadskanaal
12 Ma 10 september 2018 9.00 Scheve klap
Avondcompetitie 2018
1 Di 1 mei 2018 18.00  -  21.30 Sluis 1 - Rhederbrug
2 Di 8 mei 2018 18.00  -  21.30 Wollinghuizen
3 Di 15 mei 2018 18.00  -  21.30 Ado Rhederbrug
4 Di 22 mei 2018 18.00  -  21.30 Vlagtweddersluis
5 Di  29 mei 2018 18.00  -  21.30 Veele (Lanesloot)
6 Di 5 juni 2018 18.00  -  21.30 Oud Alteveer
7 Di 12 juni 2018 18.00  -  21.30 Smeerling
8 Di 19 juni 2018 18.00  -  21.30 Rhederbrug Sluis 1
9 Di 26 juni 2018 18.00  -  21.30 Wollinghuizen
10 Di 3 juli 2018 18.00  -  21.30 Harpel
11 Di 10 juli 2018 18.00  -  21.30 Veele - Veelerveen
12 Di 17 juli 2018 18.00  -  21.30 Ado Rhederbrug
Wedstrijden 2018
Za 12 mei 2018 Kosterbokaal
Za 26 mei 2018 Kampioenschap Bellingwedde
Za 11 augustus 2018 koppelstekwedstrijd
Za 8 september 2018 lichtweekwedstrijd
Za 13 oktober 2018 snertwedstrijd